Dom z dużym ogrodem w sąsiedztwie lasu.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
2 399 000 PLN, Pow. 355 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
355 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Józefów
Rok budowy:
2008
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
576291
Powierzchnia działki:
1 162 m2
Cena za m2:
6757.75 PLN
Dom wolnostojący z dużym ogrodem położony przy cichej, pełnej zieleni ulicy. Na parterze salon z kominkiem, wyjściem na taras i do ogrodu, część jadalna, kuchnia, gabinet, łazienka z prysznicem i garaż.
Na piętrze sypialnia główna z pokojem kąpielowym i garderobą, trzy sypialnie, kolejna łazienka i pralnia. Uzupełnienie całości stanowi pięknie zagospodarowany ogród ze starodrzewem, altaną i licznymi nasadzeniami.
Dom posiada obszerne podcienie stanowiące doskonałe miejsce do spędzania wspólnych chwil bez względu na aurę. Salon z ekspozycją południowo-zachodnią przez cały dzień jest pełen słońca.
Na podłogach deski z drewna egzotycznego i terakota. Hall, kuchnia i łazienki wyposażono w instalację ogrzewania podłogowego.
Wokół luźna zabudowa jednorodzinna i tereny leśne. Spokojna, bezpieczna okolica. W sąsiedztwie, przedszkole, szkoła, sklepy, kościół, bazarek ze świeżymi produktami. Stacja PKP Michalin w odległości 1000 m.
Doskonała oferta dla dużej rodziny oraz osób ceniących ciszę, bliskość natury oraz dobry dostęp do infrastruktury i komunikacji
Nieprawidłowy adres E-mail