Wyjątkowa działka pod lasem

Działka (Budowlana) na sprzedaż
450 000 PLN , Pow. 1 000 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Józefów , Wiosenna
Numer oferty:
732293
Cena za m2:
450 PLN
Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa działka o pow. 1000m2, położona w miejscowości Józefów, gm. Nieporęt, pow. Legionowski. Nieruchomość położona jest w urokliwej i niespotykanie spokojnej okolicy, blisko otuliny lasów Legionowskich.
Na działkę od drogi głównej prowadzi przepiękna droga przez las, wyłożona kostką, częściowo asfaltowa i na samym końcu (ok.50m) droga polna, utwardzona w bardzo dobrym stanie.

Działka, co widać na zdjęciach, jest porośnięta trawami, które będzie można w łatwy sposób skosić oraz większymi drzewami, które stanowią wartość dodaną dla przyszłych właścicieli. Na działkę dociera idealna porcja światła co wraz z bliskością lasu i pięknym otoczeniem daje niesamowite doznania estetyczne.
Do działki doprowadzony jest prąd. 
W najbliższej okolicy ok. 1,5km znajduje się szkoła, sklep ok 1,5km, dyskonty ok 3km. Do Stacji kolejki Warszawa Płudy mamy ok. 6km. 

Jeśli chodzi o techniczne możliwości zabudowy to:
- zabudowa jednorodzinna
- kąt dachu 30-45 stopni
- zabudowa do wys. 12,5m
- 70% powierzchni biologicznie czynnej
- 25% na zabudowę
- 5% na utwardzenia

Właściciel nieruchomości jest również zainteresowany zamianą działki na mieszkanie w Warszawie, najlepiej w centralnych dzielnicach i najlepiej w relacji 1:1. 

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail