Działka w prestiżowej części Krynicy Zdrój

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
780 000 PLN , Pow. 1 797 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 797 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Krynica-Zdrój , Kazimierza Pułaskiego
Numer oferty:
604182
Cena za m2:
434 PLN
Przedmiotem sprzedaży jest unikatowa nieruchomość (dwie działki, jedna zabudowana drewnianą willą), położone w zabytkowej części Krynicy Zdrój, przy ul. Pułaskiego.
W najbliższej okolicy znajdują się Pensjonaty/Sanatoria Patria, Energetyk oraz Resort/hotel Mercure. 

Nieruchomość nie znajduje się w obrębie obszaru historycznego układu urbanistycznego miasta Krynica-Zdrój, nie jest wpisana do ewidencji zabytków, nieruchomość nie jest również położona w obszarze rewitalizacji.

Powierzchnia całkowita działek to 1797m2, z czego działka nr 1604 ma powierzchnię 1460m2 a działka nr 1605 ma powierzchnię 337m2.
Nieruchomość świetna na miejsce do wypoczynku lub inwestycyjnie, pod zabudowę pensjonatową. Dom położony na jednej z działek jest w stanie dobrym, nadającym się do renowacji/remontu lub też do rozbudowy/przebudowy.

W razie pytań zapraszam do kontaktu. 

Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.
W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail