Działka z możliwością zabudowy bliźniaczej

Działka (Budowlana) na sprzedaż
1 428 000 PLN , Pow. 1 193 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 193 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Opacz-Kolonia , Klonowa
Numer oferty:
376663
Cena za m2:
1 197 PLN
Na sprzedaż usługowo- budowlana działka o powierzchni 1190 m2 w Opacz Kolonia , gminie Michałowice
Lokalizacja :
Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Opacz-Kolonia, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy.  W okolicy znajduje się Centrum Skorosze, gdzie załatwimy wszystkie niezbędne sprawy. Osoby posiadające auto ucieszy bliskość obwodnicy, którą dojedziemy w każdy zakątek Polski. Zaledwie 3 minuty od działki znajduje się WKD. 
Opacz - Kolonia znajduje się w I strefie komunikacji miejskiej. 

OPIS: 
Działka położona na osiedlu domów jednorodzinnych. Jej powierzchnia 1190 m2 a wymiary w przybliżeniu 32 x 37 m. Jest to teren płaski. Na działce znajdują się 3 budynki. Na działce znajdują się media takie jak: prąd woda gaz. W drodze dojazdowej znajduje się kanalizacja. 

Na posesji znajdują się 3 budynki: dom, budynek niemieszkalny i budynek gospodarczy z garażem. Budynek mieszkalny, wzniesiony w latach 50-tych. Materiał konstrukcyjny cegła, okna PCV . Ogrzewanie piecem gazowym.
Stan budynków: do remontu

Możliwość zabudowy
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania  (Uchwała Nr XLI/384/2014) Rady Gminy Michałowice z dnia 30 września 2014 roku). Teren oznaczony symbolem 12MN/U. 

Na działce istnieje możliwość wybudowania domu jednorodzinnego z usługami, domu o zabudowie bliźniaczej z usługami.

Zapraszam na prezentacje.

W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.


Nieprawidłowy adres E-mail