Budowlana, Tartak Brzózki - 2704 m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
189 000 PLN, Pow. 2 704 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 704 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tartak Brzózki
Numer oferty:
791910
Cena za m2:
69.90 PLN
Chcesz zamieszkać w drugiej linii zabudowy nad urokliwą rzeczką? Chcesz zainwestować środki finansowe w dogodnie położoną działkę budowlaną? To jest oferta dla Ciebie!

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną powierzchni 2704 m 2, położoną w przyjemnej, małej miejscowości Tartak Brzózki, w bliskiej odległości od Radziejowic. Nieruchomość położona jest w drugiej linii zabudowy sąsiadując z tyłu z rzeką Pisią. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej poprzez przylegający do sąsiedniej działki pas ziemi szerokości 4,12 m.

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (symbol AMN6) i tereny łąk.

Dla terenów AMN6 określono nastepujące ustalenia szczegółowe dotyczące zasad kształtowania zabudowy:
- wysokość budynków mieszkalnych do dwóch kondygnacji, w tym użytkowe poddasze,
- dopuszczenie lokalizacji zabudowy zagrodowej,
- możliwość lokalizacji usług jako wbudowanych w obiekt mieszkalny,
- możliwość lokalizacji obiektów pomocniczych i gospodarczych oraz urządzeń i sieci infrastruktury technicznej,
- powierzchnia terenu przyrodniczo czynna 70 % powierzchni działki,

Znajdujące się w okolicy lasy pozwolą na korzystanie z aktywnego wypoczynku, co w połączeniu z istniejącą infrastrukturą zapewni, że oferowana działka to dobre miejsce do życia. Pałac w Radziejowicach - 1,5 km, sklep Biedronka - 1,8 km. Działka położona jest w miejscu korzystnym komunikacyjnie - droga ekspresowa S8 - 1,9 km, Pałac Kultury i Nauki w Warszawie - 47,7 km, Mszczonów - 4,9 km.

Zapraszam do kontaktu! Nie czekaj - oglądaj, kupuj. Warto!

Pomimo, iż Doradcy z firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości sp. z o. o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na termat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.

W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail