2 pokoje w kamienicy w Śródmieściu

Mieszkanie na sprzedaż
559 000 PLN , Pow. 41,24 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
41,24 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście Muranów , gen. Władysława Andersa
Rok budowy:
1957
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
806769
Cena za m2:
13 555 PLN
Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu na ul.Gen.W.Andersa obok Intraco i Metra Dworzec Gdański, oraz blisko Ogrodu Saskiego i stacji Metra Ratusz Arsenał.
Mieszkanie mieści się na parterze w 3 piętrowej części kamienicy z 1957r.
Jest dwustronne, okna jednego z pokoi i z kuchni wychodzą od strony cichego i urokliwego podwórka, okno w większym pokoju wychodzi na szeroki trawnik przed chodnikiem i  ulicą.
W budynku w ciągu ostatnich kilkunastu lat przeprowadzono szereg remontów, na odnowienie i pomalowanie czeka jeszcze klatka schodowa i elewacja budynku.  
Mieszkanie w stanie do zamieszkania lub odświeżenia, przez ostatnie lata z powodzeniem wynajmowane.
Niskie koszty utrzymania 490 zł przy 2 osobach.
W budynku wiele punktów usługowo-handlowych: kawiarnia, sklep, usługi, przychodnia lekarska, obok budynku przystanek tramwajowy i autobusowy.
Do Metra Ratusz Arsenał można pójść spacerem ok.10 minut lub podjechać komunikacją (4 minuty) Do stacji Dworzec Gdański jest 600 metrów czyli ok.7 minut spacerem.
Stan prawny - Własność z księgą wieczystą.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.Pomimo, iż Doradcy z firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości sp. z o. o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na termat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.

W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail