3 pokoje w Śródmieściu przy pl.Bankowym

Mieszkanie na sprzedaż
1 150 000 PLN , Pow. 61,69 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61,69 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Aleja Solidarności
Rok budowy:
1960
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
471481
Cena za m2:
18 642 PLN
Do sprzedaży oferujemy 3 pokojowe mieszkanie z piwnicą i miejscem parkingowym na zamykanym podwórku w Śródmieściu tuż przy pl. Bankowym.
Doskonała lokalizacja, komunikacja i infrastruktura.
Do metra i komunikacji miejskiej jest niecałe 100 metrów od wyjścia z klatki schodowej.
Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 5 piętrowego odnowionego budynku z 1960r z windą ! 
Budynek jest ogrodzony od podwórza, na którym mieści się niewielkie patio i  parking wyłącznie dla mieszkańców budynku. Jest możliwość parkowania jednego samochodu. Budynek przeszedł wszelkie niezbędne remonty instalacji, wymieniono windę i odnowiono klatkę schodową która teraz wręcz lśni.
Mieszkanie z ekspozycją na 3 strony świata składa się z 3 niezależnych pokoi (10m,12m, 16m)  oddzielnej kuchni z oknem,  łazienki z wanną i oknem, oraz oddzielnej toalety i hallu z szafą w zabudowie.
Jest jasne i widne.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Czynsz ok.800 zł miesięcznie.
Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania z windą, piwnicą i miejscem postojowym w Śródmieściu, to ta oferta może być dla Ciebie! 
Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.Pomimo, iż Doradcy z firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości sp. z o. o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na termat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.

W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail