Metro Słodowiec - działka 658 m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
4 800 000 PLN , Pow. 658 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
658 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Warszawa Bielany
Numer oferty:
917140
Cena za m2:
7 295 PLN
Potrzebujesz działki pod inwestycję w doskonałej lokalizacji? Zapraszamy!

Oferujemy do sprzedaży działkę powierzchni 658 m2, usytuowaną na warszawskich Bielanach w okolicy stacji metra Słodowiec. 
Nieruchomość ma świetne walory inwestycyjne. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego na obszarze, na którym leży nieruchomość, oznaczonym symbolem MU m.in.:

- podstawowa zabudowa to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna lub wielorodzinna ekstensywna w postaci małych domów mieszkalnych do 8 lokali mieszkalnych w budynku,

- wysokość zabudowy ustala się na maksimum 3 kondygnacje naziemne (maksimum 12,0 m);

- ustala się powierzchnię biologicznie czynną na co najmniej 50% powierzchni działki budowlanej;

Działka zabudowana jest dwoma budynkami - o powierzchni 92 i 180 m2.

W okolicy pełna miejska infrastruktura, dużym atutem jest lokalizacja działki z jednej strony zapewniająca ciszę, kameralność i dużo zieleni, a z drugiej bardzo dobrą komunikację - w najbliższej okolicy znajduje się stacja metra Słodowiec. W niedalekiej okolicy znajdują się tereny Akademii Wychowania Fizycznego, Lasek Bielański, Park Kępa Potocka i urokliwe tereny Starych Bielan.

Zapraszam do kontaktu i na prezentacje.

Pomimo, iż Doradcy z firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości sp. z o. o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na termat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.

W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail