PRZEDWSTAWIAMY NASZĄ NAJLEPSZĄ OFERTĘ DLA ŚWIADOMEGO KLIENTA
UMOWA PREMIUM – WYŁĄCZNA PRACA DLA KLIENTA

Dlaczego nie skorzystać z tak dobrej propozycji w korzystnej cenie ?

Jeżeli ma ona w sobie tyle korzyści :

1. Szybka sprzedaż często za wyższą cenę niż rynkowa – umowa na czas określony od 3 do 12 miesięcy z gwarancją doskonałej obsługi transakcji.
2. Korzystna dla Klienta wysokość wynagrodzenia dla Pośrednika warunkowana efektami, w tym czasem sprzedaży nieruchomości.
3. Odpowiedzialność za sprzedaż ponosi Twój Pośrednik – umowa Premium jest dla niego Priorytetem. Indywidualnie ustala z Klientem strategię sprzedaży i negocjacji. Wykorzystuje wszelkie kanały marketingowe oraz kontakty z innymi Agencjami nieruchomości.
4. Twój Pośrednik przygotuje profesjonalną wycenę nieruchomości i zaproponuje najbardziej skuteczną strategię sprzedaży, a w przypadku jakichkolwiek problemów, możesz się spodziewać szybkiej reakcji i porady – Twojemu Pośrednikowi zależy bardziej niż Tobie 😊
5. Możesz czuć się bezpiecznie ! Twój Pośrednik przejmie na siebie wszystkie Twoje problemy ze sprzedażą, każdy przyprowadzony Klient będzie wcześniej sprawdzony pod względem możliwości finansowania zakupu nieruchomości oraz zostaną bardzo rzetelnie zbadane jego potrzeby, tak żeby nie przyprowadzać do Ciebie do domu „wycieczek”, a jedynie osoby, które poszukują nieruchomości takiej jak Wasza. Z każdym przyprowadzonym Klientem mamy podpisaną umowę, więc nie jest to osoba anonimowa.

Jak widzisz drogi Kliencie – nie taki diabeł straszny…. Wypróbuj nas, a satysfakcję masz GWARANTOWANĄ!Szanowni Państwo.

Na wstępie chciałabym się przedstawić – nazywam się Katarzyna Kępińska i jestem doradcą do spraw nieruchomości z 10 letnim doświadczenie w pośrednictwie i doradztwie.

Po wielu latach pracy w dużej korporacji postanowiłam rozpocząć własna drogę i założyć biuro nieruchomości przyjazne dla Klientów, gdzie relacje Agent – Klient są partnerskie, praca z Klientem zawsze na zasadach indywidualnych.
 
Moi Współpracownicy poświęcają się w 100 % żeby sprzedaż nieruchomości była satysfakcjonująca dla Klienta oraz są profesjonalni w wyszukiwaniu na zlecenie Klienta wymarzonej dla niego nieruchomości do zamieszkania lub doskonałej „perełki” inwestycyjnej.

Zawsze mamy czas dla Klienta, umiemy słuchać, a kiedy trzeba umiemy rozmawiać o trudnych sprawach bez ubarwiania rzeczywistości.

Bardzo starannie sprawdzamy każdą nieruchomość zanim polecimy ją naszym Klientom ! staramy się, żeby Klient, któremu zaproponujemy naszą ofertę sprzedaży był pewien, że zajmiemy się wszystkimi formalnościami, pomożemy w sprawach kredytu, polecimy ekipę wykończeniową!
 
Dla osób, które chcą sprzedać nieruchomość mamy równie ciekawą propozycję – indywidualnie ustalany plan sprzedaży, wiarygodna wycena nieruchomości, plan marketingowy i 100 % zaangażowanie.

U nas swoją nieruchomość sprzedasz drożej i szybciej ! na serio!

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, a w głowie zakiełkowała myśl o zmianie miejsca zamieszkania lub pomysł na zainwestowanie w nieruchomości – proszę o telefon lub mail. :

Katarzyna Kępińska
tel. 698 114 107
kkepinska@warszawskiposrednik.pl

Oddzwonię, odpiszę i umówimy się na spotkanie, gdzie będzie można nas poznać osobiście, zobaczyć w naszych oczach pasję do tego zawodu, wysłuchać i podjąć decyzję czy jesteśmy właśnie tymi, którym zaufacie.

Pozdrawiam.