Kameralna inwestycja na Białołęce

Mieszkanie na sprzedaż
513 557 PLN , Pow. 59,66 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
59,66 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Warszawa Białołęka , Kąty Grodziskie
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
444683
Cena za m2:
8 608 PLN
Osiedle Natura to nowoczesna inwestycja położona w zielonym otoczeniu dzielnicy Białołęka. Bliskość miejskiej zieleni i spokojna okolica sprawiają, że ta część miasta systematycznie zyskuje na popularności wśród mieszkańców stolicy.

W standardzie każdego mieszkania znajduje się pakiet antysmogowy oraz technologia umożliwiająca montaż rozwiązań smart home. Kameralna, niska zabudowa z nowoczesnymi lokalami, to atrakcyjna propozycja zarówno dla osób poszukujących mieszkań na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych.

Doskonała infrastruktura daje wiele możliwości. Rozwinięta sieć dróg i połączeń komunikacyjnych zapewnia komfort i łatwy dojazd do każdej części miasta. Sprawdź wszystkie zalety!

Komfort, bezpieczeństwo i troska o środowisko to atuty naszych innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w mieszkaniach, jak i na terenie osiedla. Nowoczesne technologie pozwalają m.in. w łatwy sposób zarządzać mediami i tym samym oszczędzać na rachunkach nawet 30% w skali roku.

PROMOCJA !!!
W cenie: mieszkanie, miejsce postojowe naziemne, smart home Premium, ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu.


Zapraszam do kontaktu.Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.
W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail