Inwestycja Premium na Szczęśliwicach

Mieszkanie na sprzedaż
1754756.71 PLN , Pow. 72,73 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
72,73 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Ochota , Harfowa
Rok budowy:
2024
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
590865
Cena za m2:
24 127 PLN
Nowoczesny budynek klasy Premium doskonale zlokalizowany w sąsiedztwie 30 ha Parku Szczęśliwickiego. Atutem inwestycji jest połączenie oryginalnej architektury oraz najnowocześniejszych systemów do zarządzania własnym apartamentem dla komfortu i wygody przyszłych mieszkańców.

W budynku znajdzie się 10 przestronnych apartamentów i 15 miejsc postojowych. Parter budynku przewidziano na działalność usługowa. Na pozostałych kondygnacjach będą mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 32 m2 do 106 m2 o wysokości od 2,78m do 5,93 m.
Na kondygnacji -1 będzie parking podziemny wraz z rowerownią i wózkownią z wjazdem od ul. Harfowej.

Prawdziwą atrakcją dla mieszkańców penthouse'ów, znajdujących się na najwyższym piętrze są tarasy z przepięknym widokiem na park Szczęśliwicki. Natomiast przyszli właściciele niżej położonych apartamentów będą mieli do dyspozycji loggie doskonale wkomponowane w kubiczną bryłę budynku.

Zakup bez podatku PCC i bez prowizji
Miejsce.post - 89tys zł
kom.lok - 35tys zł

Planowane zakończenie budowy - 3 kwartał 2024

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz na spotkanie w biurze sprzedaży.

Pomimo, iż Doradcy z Firmy Warszawski Pośrednik Nieruchomości Sp. z o.o. starają się uzyskiwać rzetelne informacje na temat oferowanych nieruchomości i przykładają do tego szczególną wagę, nie zawsze jednak są w stanie zweryfikować wszystkie otrzymane od osób trzecich informacje.
W związku z powyższym prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail